SPOLUPRÁCA

Rozšírte svoje podnikanie s naším inovatívnym riešením.

STAVEBNÉ FIRMY
A ŽIVNOSTNÍCI.


Zrýchlite svoj biznis

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť na rozšírenie svojho podnikania v podobe kvalitných oceľových skeletov, ktoré zmontujete, dokončite na mieru a predate svojim zákazníkom. Najlepším partnerom radi sprostredkujeme naších zákazníkov, ktorí si na dokončenie skeletov sami netrúfaju. S našou komplexnou podporou, technickou dokumentáciou, konštrukčným návrhom (aj na mieru) a veľmi rýchlemu dodaniu budete mať za sebou stabilného a flexibilného výrobcu. Naši veľkoobchodní partneri dostanú aj nižšie ceny (podľa odberov), vďaka ktorým je spolupráca s nami ešte výhodnejšia.
Image
Image

MALÝ INVESTOR A DEVELOPER.
 
Rýchlá návratnosť projektu.

Počuli ste už o glampingu? Je to moderný  trend, ktorý spája dobrodružstvo kempovania s komfortom a luxusom hotela. 
O ubytovanie v malých celoročných tiny housoch je vysoký dopyt. Ako investor môžete využiť tento rastúci trh a my vám v tom radi pomôžeme. Výhodou je aj to, že nebudete potrebovať drahé pozemky a komplikované až nemožné stavebné povolenia. 
Investovanie do malých, mobilných rekreačných domov je nielen ziskové (oproti tradičným), ale aj udržateľné, v súlade s rastúcim dopytom po ekologických riešeniach.

ARCHITEKTI, ALE AJ OBCHODNÍCI.
 
Spolupracujte a zarábajte.

Architekti, ktorí ocenia náš inovatívny dizajnový koncept, môžu nájsť vynikajúce príležitosti na spoluprácu v rámci nášho partnerského programu. A navyše sa realizovať, nakoľko s oceľovým skeletom sa dajú vytvárať veľmi moderné stavebné riešenia.

Pre skúsených obchodníkov v oblasti mobilných a záhradných domov ponúkame taktiež výhodné partnerstvo založené na provízii.
Image

Prečo s nami spolupracovať?

Náš partnerský program je viac než len obchodná príležitosť. Je to vstup do napredujúceho sektora, ktorý mení spôsob, akým ľudia žijú a stavajú. Náš koncept výrazne urýchľuje proces výstavby, podporuje existujúce spoločnosti v stavebnom odvetví a otvára im nové príležitosti. Či už ste staviteľ, investor, architekt alebo predajca, spolupráca so spoločnosťou BAUGRUP vám odkryje nové možnosti. Pridajte sa k nám a využite rýchlo rastúci trh malých (mobilných) domov.