O nás

Image
BAUGRUP je európskym lídrom vo vývoji, návrhu a výrobe ľahkých oceľových konštrukcií pre mobilné a modulárne domy (tiny housy). Hlavná výroba sa nachádza na západnom Slovensku v okrese Topoľčany.

Naše skelety používajú významní výrobcovia mobilných domov v Európe. Pre mobilné domy na kolesách používame certifikované holandské prívesy Vlemmix, pre ktoré sme výhradným dovozcom.

Spoločnosť BAUGRUP je okrem výrobi ľahkých oceľových konštrukcií - certifikovaného stavebného systému BAUCORE® aj popredným výrobcom obytných, kancelárskych a sanitárnych kontajnerových modulov v Čechách a na Slovensku.
Image

VÝVOJ ZNAČKY MOOH®

Image

NÁPAD

Hlavnou myšlienkou bolo vyvinúť ľahké skelety pre rastúci trend mobilných domov, ktoré budu mimoriadne odolné, pevné, kvalitné a zároveň za dostupnú cenu.
Image

VÝSKUM A VÝVOJ

S našími špičkovými európskymi konštuktérmi a statikmi sme dlho vyvíjali optimálnu konštrukciu, ktorá bude nie len stabilná a funkčná, ale aj navrhnutá pre rýchle dokončenie s minimálnym odpadom.
Image

TESTOVANIE PROTOTYPOV

Zkonštruovali sme niekoľko prototypov, ktoré sme do detailov vylepšili, ako napríklad vstavaný loft a schodisko s úložným priestorom. Dbali sme na jednoduchosť, funkčnosť a zachovanie najvyššej pevnosti.
Image

VÝROBA NA MIERU

Okrem našich štandardných sériových modelov vieme navrhnúť a vyrobiť optimálnu konštrukciu podľa požiadaviek zákazníka od menších domov na kolesách (tiny housov) až po väčšie 2 poschodové domy. Výroba prebieha na Slovensku a je mimoriadne presná a rýchla. Poskytujeme až 50 ročnú záruku na všetky naše oceľové skelety.
Image

MONTÁŽ A PRED-MONTÁŽ DIELCOV

Mobilné domy na kolesách kompletne montujeme na Vlemmix prívesy, ktoré si potom zákazník vie sám odviezť. Pri modulárnych domoch a garážach dodávame predmontované rámy vo väčších dieloch, prípadne skúseným partnerom dodávame len samotné rámy. Vďaka návodu a automatickému značeniu každého rámu je montáž veľmi rýchla a jednoduchá.
Image

DODANIE K ZÁKAZNÍKOVI

Mobilné domy na kolesách sú riadne registrované na značkách (kategória O2) a takýto skelet na prívese sa dá jednoducho ťahať SUV automobilom po cestách. Konštrukcie pre modulárne domy, záhradné domy či garáže vieme dodať predmontované na nákladnom aute. Diely sú ľahké a preto na manipuláciu s nimi nie je potrebná žiadná technika.
Image

BAUCORE® reprezentuje symbol kvality a dokonalosti v oblasti ľahkých oceľových konštrukcií.

BAUCORE® je certifikovaný stavebný systém ľahkých, pozinkovaných, tenkostenných oceľových profilov, ktorý je vyrábaný spoločnosťou BAUGRUP na najmodernejšej a najpresnejšej výrobnej linke na svete značky Howick (Nový Zeland). Tento stavebný systém sa vo svete používa už desiatky rokov, najma vo Veľkej Británii, Írsku, Austrálii, Novom Zelande a USA. Posledné roky rastie aj v celej Európe ako kvalitnejšia a ďaleko pevnejšia alternatíva voči stavebnému drevu.